Poznaj Nas

Kim jesteśmy?

Wspieramy dyrektorów placówek oświatowych w optymalizacji ich działań, ponieważ znamy specyfikę tej pracy i wiemy, jak trudną oraz odpowiedzialną pełnią funkcję. Dlatego korzystając z własnych wieloletnich doświadczeń, stworzyliśmy przestrzeń, w której chcemy dzielić się naszą wiedzą i bogatą praktyką, zwłaszcza w obszarach, dotyczących nadzoru pedagogicznego.

Naszą misją jest dostarczenie pracownikom oświaty kompleksowych rozwiązań w postaci narzędzi, materiałów szkoleniowych oraz gotowych wzorów dokumentów, które odpowiadają standardom jakościowym, inspirują do twórczych działań w zakresie budowania nowoczesnego modelu kultury szkoły oraz sprawiają, że praca dyrektora staje się mniej czasochłonna przy jednoczesnym utrzymaniu maksymalnej efektywności.

W chwili obecnej skupiliśmy się na opracowaniu gotowych rozwiązań w zakresie procedury oceny pracy oraz oceny dorobku zawodowego nauczycieli, ponieważ wiemy, że jest to jedno z trudniejszych zadań, należących do dyrektora szkoły. Sukcesywnie będziemy rozszerzać naszą ofertę, dostarczając pracownikom oświaty wzorcowych narzędzi pracy oraz inspirujących publikacji, które pozwolą zaoszczędzić czas i wesprą ich w codziennych działaniach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno dyrektorów szkół oraz przedszkoli, jak i nauczycieli. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie, dotyczące naszych publikacji, a przede wszystkim Państwa potrzeb.

~ Zespół Centrum Liderów

Wsparcie dla dyrektorów szkół